fbpx

Na początek krótkie wprowadzenie: powstanie mojego podcastu zawdzięczam Pawłowi Kwiatkowskiemu, który przekazał mi swoją wiedzę w tym zakresie. Paweł prowadzi dwa podcasty: CalyTenBiznes.pl oraz PodcastOKawie.pl

Ten drugi temat, o kawie, niesie dla mnie osobiście dużo energii, fajnie się go słucha. Uwielbiam dobrą kawę choć zupełnie nie znam się na jej parzeniu. Chętnie też słucham opowieści, które przemawiają do mojej wyobraźni – a taki właśnie jest podcast Pawła. W związku z tym ucieszyłam się bardzo, gdy dziś pokazał mi się drugi odcinek Podcastu o kawie, a jeszcze mocniej dlatego, że nawiązuje w dużym stopniu do pierwszego odcinka mojego, czyli „Zmiana zawodu”.

To krótka historia pary, która prowadzi kawiarnię „Dżungla Cafe” w Poznaniu. Malwina, bohaterka odcinka, opowiada w nim z dużą pewnością w głosie o tym, jak zmieniła zawód i zaczęła prowadzić kawiarnię nie mając w tym biznesie żadnego doświadczenia. Ta pewność i odwaga bije z każdego jej słowa, gdy o tym mówi. Posłuchaj o jej motywach.

Jeśli coś robisz, rób to na maksa! Jeśli podejmujesz dużą decyzję życiową, bądź jak Malwina! 🙂