fbpx

podcast

po zmianę

Można nie lubić zmian, ale nie można przed nimi uciec.
Zwłaszcza te duże zmiany warto wprowadzać w życie świadomie.
Posłuchaj, co robili inni aby zmienić swoje życie.
Może znajdziesz tu inspirację dla siebie.

O czym jest ten podcast?

Pokazuję i przybliżam temat wprowadzania zmian w swoim życiu. To nie poradnik, ani wywiady dziennikarskie. Mówię o bardzo praktycznych rzeczach, czerpię z doświadczeń życiowych swoich i moich rozmówców, czasem daję też narzędzia, dzięki którym można się zainspirować lub spojrzeć na swój problem z nieco innej perspektywy. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Kto chętny i otwarty na to, aby skorzystać, zapraszam! 

Jaka jest jego konwencja?

Zapraszam gości, ale też czasem występuję sama. Dobieram tematy tak, by były na czasie, ale gdy dopada mnie inspiracja, to jej nie odmawiam. Temat musi mnie interesować, inaczej go nie podejmuję (tu możesz sprawdzić czym się interesuję). Jestem otwarta na rozmowy z ludźmi, którzy chcieliby się podzielić doświadczeniami z tego, jak zmienili swoje życie lub mają coś do powiedzenia w temacie zmian.

Skąd pomysł?

Fascynują mnie ludzie i ich historie, fascynuje mnie również możliwość nieustannego rozwoju osobistego, który – moim zdaniem – jest jednym z największych darów, jakie człowiek otrzymał. Do rozwoju jednak potrzebujemy coś zmienić. A nastawienie ludzi do zmian jest różne, raczej się tego nie lubi. Jeśli zatem dzięki temu podcastowi choć jedna osoba poczuje się w swojej zmianie bardziej swobodnie i pewnie, uznam to za wielki sukces. 

 

Gdzie można posłuchać?

Spotify | iTunes | Google Podcasts | Spreaker

Chcesz zostać moim gościem?

Dołącz do grona rozmówców

Kiedy wskakują nowe odcinki?

Co drugi czwartek o 21:00