fbpx

spotkania indywidualne

Indywidualne spotkania z indywidualnym doradcą

Potrzebujesz indywidualnej pomocy w przejściu przez swoją zmianę?

working hard
Pomogę w:

  • redukcji stresu,
  • zwolnieniu tempa,
  • zbudowaniu lub wzmocnieniu pewności siebie potrzebnej przy podejmowaniu wyzwania,
  • zmierzeniu się z hamulcami, które blokują Cię przed pójściem dalej,
  • przygotowaniu planu działania i pilnowaniu/ motywowaniu Cię do jego realizacji.

Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Dlatego jeżeli potrzebujesz wsparcia, napisz proszę bezpośrednio do mnie na:

mail@lidiasarna.pl

W życiu każdego z nas może nadejść moment, gdy dotychczasowe zadania przestają przynosić satysfakcję, a my nie wiemy, w którym kierunku się zwrócić, by odnaleźć życiowy balans. Wypalenie zawodowe czy po prostu niechęć do przemiany dotyka różne osoby bez względu na wiek, stanowisko, czy pasje. Warto mieć na uwadze, że pozytywna zmiana zaczyna się od pierwszego kroku, którego podjęcie ułatwią indywidualne konsultacje z trenerem-przewodnikiem. Właśnie takie spotkania oferuję swoim klientom, poszukującym równowagi w życiu i motywacji do zmian. Swoje doświadczenie opieram na kontaktach z ludźmi, którym pomagam od wielu lat.

Odkryj w sobie spokój i pewność siebie

Spotkania z trenerem pomogą Ci przejść przez swoją zmianę nie tylko zgodnie z najnowszymi trendami w doradztwie personalnym, ale przede wszystkim z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Na tym etapie niezwykle ważna okazuje się indywidualna rozmowa, dzięki czemu przewodnik może lepiej poznać wspomniane wymagania zarówno co do jego roli w całym procesie, jak i odnośnie do Twoich planów, takich jak praca marzeń czy różnorodne osobiste pragnienia. Głównymi obszarami, o które zadbam na początku tej drogi, są:

– redukcja stresu, który bywa poważną blokadą w osiąganiu celów,

– budowanie pewności siebie,

– określenie wyzwań i wizji idealnej przyszłości.

Każda konsultacja przybliży Cię do zwolnienia tempa życia przy jednoczesnym spełnianiu marzeń i realizacji planów, na które do tej pory nie było czasu lub motywacji. Co niezwykle ważne, moja rola nie ogranicza się do określenia problemów czy wyznaczenia celów, lecz również wiąże się ze wspieraniem w przebiegu całej zmiany. Dzięki temu na żadnym z etapów nie będziesz czuć się osamotniony czy zagubiony.

Poznaj swoje mocne strony i zwalcz wypalenie zawodowe

Pomoc trenera okaże się szczególnie przydatna w momencie, gdy dotyka nas problem tak zwanego wypalenia zawodowego. Jego skutki bywają nie tylko męczące, ale także mogą prowadzić do podejmowania złych decyzji. Jedną z tych najbardziej dotkliwych stanowi porzucenie pracy, która do tej pory sprawiała nam radość lub przeciwnie – trwanie na stanowisku powodującym naszą niechęć. Na indywidualnych spotkaniach specjalista pomoże zidentyfikować problemy i przeanalizować ich źródło, określić wyzwania, a przede wszystkim wspólnie stworzyć plan działania, umożliwiający efektywne zarządzanie sobą w czasie. Dzięki konsultacjom praca marzeń stanie się bardziej realna, a Ty nauczysz się jak radzić sobie w chwilach spadku motywacji. Jednym z kluczowych zadań, nad którymi będziemy pracować jest wspomniana redukcja stresu, ułatwiająca działanie „z czystym umysłem”. Właśnie dlatego nasze konsultacje będą odbywać się w atmosferze wsparcia i szacunku, co znacznie ułatwia pracę z wewnętrznymi blokadami.

Zapraszam na pierwszą, wstępną konsultację, podczas której lepiej się poznamy i ustalimy dalszy plan spotkań. Zaufaj pomocy doświadczonego trenera i skontaktuj się ze mną w celu ustalenia dogodnego terminu.