fbpx

Jak czuć się dobrze z samym sobą?

Warsztaty samoakceptacji

Warsztaty samoakceptacji

Budowana marki osobistej często kojarzy się ze sztucznym formowaniem nowej osobowości, mającej pasować do ram współczesnego świata. Chociaż takie rozwiązanie może przynosić krótkotrwałe efekty, w rzeczywistości skazane jest z góry na porażkę. Nurt slow life przeczy wszelkim wyścigom wbrew sobie, nie godząc się na stresogenny pęd w kierunku nowego, lepszego, wymagającego ciągłej korekty ładu. To, co najlepsze, od dawna siedzi głęboko w nas samych, czekając na wydobycie, akceptację i właściwe wykorzystanie.

Kurs samoakceptacji pozwala odkrywać siebie na nowo, unikając zarazem sztucznej klatki dla osobowości. Wydobywamy z każdego człowieka naturalne predyspozycje i piękno, a następnie pracujemy nad wzmocnieniem słabych stron. Praktyczne warsztaty samoakceptacji prowadzone w nurcie slow life dają możliwość gruntownego poznania swojego wnętrza i wykorzystania pełnego potencjału osobowości człowieka.

Czym jest samoakceptacja?

Zanim wybierzemy się na kurs samoakceptacji, warto wiedzieć nieco o samym przedmiocie naszego zainteresowania. Zatem czym jest samoakceptacja? Czy dobra samoocena a zdrowie mają na siebie wpływ? Samoakceptacja stanowi integralny komponent poczucia własnej wartości, otwierającego zaufanie, szacunek i wiarę w samego siebie. Warsztaty samoakceptacji nie negują negatywnych i destrukcyjnych zakątków osobowości człowieka, lecz pozwalają spojrzeć na nie z innej, bardziej konstruktywnej perspektywy. Pokazujemy uczestnikom, czym jest samoakceptacja w kontekście ich zdrowia fizycznego oraz psychicznego, uwidaczniając zarazem jej ogromny wpływ na funkcjonowanie w codzienności.

Samoakceptacja a rozwój osobisty

Samoakceptacja daje fundamenty pod efektywny rozwój osobisty w dowolnej dziedzinie. Świadomość mocnych stron, poznanie filtrów percepcji wraz z formułowaniem marki osobistej stanowią podstawę do dobrych relacji z ludźmi oraz sukcesów zawodowych. Współczesny świat zbyt często stawia na twarde kompetencje techniczne, zapominając o psychologicznych uwarunkowaniach aktywności człowieka. U osób cierpiących na brak samoakceptacji objawy somatyczne i osobowościowe tylko pogarszają sytuację, wpędzając w błędne koło frustracji, smutku i niezadowolenia. Zadaniem warsztatów samoakceptacji staje się wypracowanie mechanizmów radzenia sobie z problemami, wraz ze świadomością własnej wartości, która jest wpisana w życie każdej osoby.

Warsztaty samoakceptacji dla każdego

Brak samoakceptacji objawy generuje również czysto fizyczne. Zatem dobra samoocena a zdrowie to relacja współzależna, gdzie samoakceptacja stanowi fundament pod zdrowe i szczęśliwe życie. Zachęcamy do wzięcia udziału w najbliższych warsztatach samoakceptacji, przeznaczonych dla osób z pełnego przekroju osobowości i doświadczeń życiowych. Odwaga i wysiłek włożony w uczestnictwo w kursie zaprocentuje świadomym i pełnym satysfakcji wykorzystywaniem własnego potencjału, dając podwaliny pod szczęśliwe życie w zgodzie z samym sobą.

WARSZTATY ARCHIWALNE

Ty i Twoja marka osobista
15-16.10.2020

 

Niektórzy ludzie uważają, że budowanie marki osobistej to sztuczna ściema i fałsz. Ja też nie cierpię sztuczności. I coś Ci powiem – zgodzę się z tym!
Nie ma czegoś takiego jak budowanie marki osobistej. Nie można tak sobie usiąść i zdecydować, jaka ma być Twoja marka. W rzeczywistości nie „buduje się” wspaniałej marki osobistej, tylko się ją „wydobywa”.
Co więcej, wydobywa się ją z Ciebie…
Może to nie być łatwy ani wygodny proces, ale ustalenie, co sprawia, że jesteś sobą, jest pierwszym niezbędnym krokiem do określenia Twojej marki.
Ci, którzy pomijają ten krok i od razu przechodzą do tworzenia marki, kończą właśnie ze sztucznym produktem, z którym nie mogą się utożsamić, i który jest skazany na szybkie porzucenie…

Zapraszam Cię na dwuczęściowy warsztat poświęcony określeniu Twojej marki osobistej poprzez wydobycie unikalnej „Ciebie”.

Na czym NIE będziemy się mocno skupiać (choć też tego dotkniemy):

  • na narzędziach social media
  • na wizażu ani wyglądzie.

Zamiast tego BĘDZIEMY dużo rozmawiać o:

  • osobowości i Twoich mocnych stronach
  • filtrach percepcji – jak Cię widzą inni
  • o tym, na czym stoi marka osobista
  • formułowaniu przesłania marki.

Warsztat składa się z 2 części – 15.10 i 16.10. w godz. 19:00-21:00.
Inwestycja: 200 zł (łącznie za 2 części). Istnieje możliwość wystawienia faktury.
Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy: poprzez FB lub telefonicznie 881 222 160

Prowadząca: Lidia Sarna – coach i menadżer z ponad 20-letnim stażem w topowych korporacjach sektora finansowego w Polsce. Aktualnie propagatorka idei Slow Life w każdym aspekcie życia. Robię to, co daje mi energię, satysfakcję i nieustanną możliwość rozwoju – czyli pracuję z ludźmi i dla ludzi.